Врятував життя побратимів ціною власного: на Чернігівщині попрощалися із старшим сержантом, що поліг на фронті
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/026d0112873e199a59yz91b3f3bac812_w640-2-e1723356436407.jpg)
У Бобровицькій громаді вчора провели в останню путь воїна, старшого сержанта, що трагічного загинув на фронті, Костянтина Прокопчука.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/454751478_1116916233569200_1432702775687954113_n-856x642.jpg)
Про це повідомляє Бобровицька міська рада.
Справі захисту Батьківщини військовий присвятив 10 років свого життя, розпочавши шлях воїна ще в 2014 році.
Старший сержант Костянтин Прокопчук народився в селі Нестерівка Погранічного району Приморського краю російської федерації. Останні роки фактично проживав у Києві.
В 2014 році був призначений на посаду головного сержанта взводу, безпосередньо брав учать у бойових діях по захисту Батьківщини в районах населених пунктів Дебальцеве, Часів Яр, Артемівськ, Логвінове.
Отримав статус учасника бойових дій – ветерана АТО.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/454727751_1116916230235867_6829132004671767899_n-856x642.jpg)
Під час проходження служби був відзначений грамотою за старанність, професіоналізм, сумлінне виконання бойових завдань від першого заступника керівника АТО при Службі Безпеки України у складі сил Антитерористичної операції на сході України генерал-лейтенанта Колесніка І.І., від командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта В. Кравченко (двічі).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У громаді на Чернігівщині масово розрісся небезпечний для алергіків бур’ян
За участь в бойових діях, виконання завдань, пов’язаних із захистом України, отримав відзнаки «Дебальцево 2015», «Учасник АТО», «Ветеран війни», «101 ОБРО», «За оборону України».
Звільнився з військової служби за контрактом по закінченню дії контракту в 2020 році.
Після звільнення з служби військової служби за контрактом працював на різних посадах на підприємствах логістики Київської області, оператором на ТОВ «Нова Пошта», мав намір укласти контракт із ЗСУ після недовгого відпочинку в цивільному житті, але розпочалося повномасштабне вторгнення.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/454536194_1116916353569188_1927361739503553068_n-856x642.jpg)
У лютому 2022 року військовий добровільно прийшов до Солом’янського РТЦК в м. Києві та був призваний по мобілізації на військову службу в Збройні Сили України.
Захищав Батьківщину в лавах військової частини А2167 — 72-гої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців на посаді стрільця-снайпера, головного сержанта взводу.
У складі бригади Костянтин Іванович брав участь у боях за Київ, Павлівку, Вугледар.
Був нагороджений орденом «ЗА МУЖНІСТЬ».
03 серпня Костянтин Прокопчук загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Водяне Волноваського району Донецької області.
Він прикривав своїх побратимів під час перегрупування, зберіг їм життя, але сам загинув.
Вчора, 10 серпня, воїна провели в останню путь громада попрощалася з Героєм.
Поховали воїна на міському кладовищі у Бобровиці.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/454644329_1115987916995365_1522381750340186351_n-1-476x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv