Суспільство
У Чернігові в Катерининській церкві встановили вражаючий дерев’яний іконостас (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/IMG_1709-e1481202699626.jpg)
У Чернігові у Катерининській церкві, козацькому храмі XVII-XVIII ст., встановили вражаючий іконостас із дерева.
Дивовижний триярусний бароковий іконостас виготовили рівненські майстри. Проектував керував встановленням іконостасу художник Віталій Бугринець.
Іконостас прикрашений різьбленням виноградної лози і колонами. За основу його творці взяли бароковий іконостас собору Різдва Богородиці з містечка Козелець, виготовлений у ХVІІІ столітті.
На чернігівському новоствореному іконостасі розміщено сорок ікон, зокрема, Покрови Пресвятої Богородиці, святої великомучениці Катерини, святого праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського), останнього кошового отамана Запорізької Січі.
Фоторепортаж Віктора Кошмала