Війна

На Донеччині загинув військовий із Чернігівщини

Ще одна трагічна звістка прийшла на Чернігівщину. Підтвердилася інформація про загибель у 2023 році на Донеччині воїна з Чернігівщини Олексія Швеця.

Про це повідомляє Городнянська міська рада.

Олексій народився 28 липня 1982 року в селі Новонаталівка на Херсонщині. Його шлях був непростим, але він завжди залишався справжнім сином України. Закінчивши школу, служив у десантно-штурмових військах, потім працював у МНС, здобував професію і зрештою переїхав до села Нові Боровичі, де працював на ДП «Укрспирт».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трагічна втрата: на війні загинув військовий із Чернігівщини

У травні 2022 року Олексій добровільно став на захист рідної землі.

9 червня 2023 року його життя обірвалося на Донеччині.

У неділю, 1 червня, у громаді зустрічатимуть воїна «на щиті». Поховати військового планують на кладовищі «Піски».

Жителів громади просять провести Героя в останню путь живим коридором.

1 червня у Городнянській громаді оголошено Днем жалоби.

Фото: Городнянська міська рада

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button