Війна
Захисник із Сосницької громади повернувся додому

Учора, 19 червня, під час чергового обміну полоненими, додому повернувся воїн із села Волинка — Олександр Куц.
Про це повідомляє Сосницька громада.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівка дочекалася свого брата з полону
Олександру 53 роки. До повномасштабного вторгнення він працював кочегаром у місцевому садочку «Яблунька». У грудні 2022 року він доєднався до лав Збройних Сил України. Служив стрільцем-помічником гранатометника.
2 квітня 2024 року потрапив у полон. І сьогодні — він знову вдома.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





