Суспільство
Департамент агропромислового розвитку очолив екс-ветеринар Павлішен
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/gr_16.08.2015_svin_007-e1481791357460.jpg)
Департамент агропромислового розвитку ОДА очолив Юрій Павлішен.
Про це ЧEline повідомили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.
Довідка:
Юрій Павлішен має три вищі освіти – дві ветеринарні та економічну. Загальний стаж роботи – 29 років. З 2003 по 2006 рік – завідувач бактеріологічного відділу Чернігівської обласної державної лабораторії ветеринарної медицини. З 2006 по 2016 рік – заступник начальника Головного управління ветеринарної медицини в Чернігівській області, заступник головного державного інспектора ветеринарної медицини Чернігівської області.