Михайло Півень має план розвитку Коропської громади
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/15577599_1137648523015459_1821910411_n-e1481879145233.jpg)
Підприємець Михайло Півень, який балотується на посаду голови Коропської ОТГ, має план розвитку Коропа та населених пунктів громади. Про це він заявив на зустрічі з людьми в райцентрі.
Він зазначив, що має значний досвід управлінської діяльності. Свого часу, перебуваючи на посаді голови місцевої РДА, започаткував і реалізував чимало проектів, зокрема щодо благоустрою райцентру, наведення порядку на вулицях Коропа та сіл району. І тепер готовий продовжити розпочаті справи.
«Я маю амбітні плани з розвитку Коропа як центру об’єднаної громади та інших населених пунктів ОТГ. Передусім йдеться про економіку й інвестиційну привабливість регіону. Адже тільки тоді, коли підприємства працюватимуть, люди матимуть роботу, заробітну плату, соціальний захист і гідне життя в рідних населених пунктах», — наголосив Михайло Півень.
Оскільки Коропщина – аграрний край, то, на думку кандидата на посаду Коропського селищного голови, край потребує розвитку успішних фермерських господарств. І господарями на землі мають бути селяни. «Для Коропської ОТГ відродження полягає у високотехнологічному розвитку агросектору», — переконаний Михайло Півень.
Суттєву увагу він планує приділити розвитку торфовидобувної, деревообробної і туристичної галузей у Коропській громаді.
політична реклама