На війні загинув захисник з Чернігівщини

У боротьбі за свободу та незалежність України поліг воїн Олександр Кубрак з Чернігівщини.
Про це повідомляє Холминська громада.
Олександр народився 18 липня 1974 року у селищі Холми, закінчив місцеву школу та Чернігівське ПТУ №18, здобув спеціальність кам’янщик. До 2015 року працював за спеціальністю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині попрощалися із захисником, який майже рік вважався зниклим безвісти
У 2015–2016 роках виконував бойові завдання в зоні АТО. Після повернення працював на різних будівельних об’єктах. У 2022 році військовий знову став на захист Батьківщини.
Загинув воїн у бою на Донеччині 6 серпня 2025 року.
Про зустріч та церемонію прощання із захисником буде повідомлено додатково на офіційних сторінках громади.
Фото ілюстративне
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





