Війна

На війні загинув захисник з Чернігівщини

У боротьбі за свободу та незалежність України поліг воїн Олександр Кубрак з Чернігівщини.

Про це повідомляє Холминська громада.

Олександр народився 18 липня 1974 року у селищі Холми, закінчив місцеву школу та Чернігівське ПТУ №18, здобув спеціальність кам’янщик. До 2015 року працював за спеціальністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині попрощалися із захисником, який майже рік вважався зниклим безвісти

У 2015–2016 роках виконував бойові завдання в зоні АТО. Після повернення працював на різних будівельних об’єктах. У 2022 році військовий знову став на захист Батьківщини.

Загинув воїн у бою на Донеччині 6 серпня 2025 року.

Про зустріч та церемонію прощання із захисником буде повідомлено додатково на офіційних сторінках громади.

Фото ілюстративне

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button