Суспільство
На Чернігівщині розшукали дівчину-підлітка, яка зникла, повертаючись від бабусі

Поліції вдалося розшукати зниклу безвісти дівчинку, яка перестала виходити на зв’язок із рідними після поїздки від бабусі.
Як повідомляє поліція Чернігівської області, повідомлення про зникнення дитини надійшло до відділення поліції № 2 (м. Бобровиця) Ніжинського райуправління поліції. Дівчинка, яка проживала в селі Рудьківка Ніжинського району, перестала виходити на зв’язок після поїздки від бабусі з села Браниця Ніжинського району.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині військовий у СЗЧ торгував зброєю (Фото)
Наразі дівчинку відшукали, з нею все добре.
Фото ілюстративне
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





