Війна

У Курській області загинув воїн із Чернігівщини

Захищаючи Україну від російського агресора, загинув Герой Олійник Роман Сергійович, житель села Білоцерківці Новобасанської громади.

Про це повідомляє Бобровицька громада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громада Чернігівщини зустрічала свого захисника з трирічного ворожого полону

Із 19 квітня 2022 року Роман Сергійович служив у лавах Збройних Сил України.

15 лютого 2025 року, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок, у бою за свободу і незалежність нашої держави він героїчно загинув у Курській області.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button