Суспільство
У Чернігові школярі відвідали поранених бійців
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/1ad92d3ecf61a51859fb07a6c721596f56b894ef-e1482327686585.jpg)
Сьогодні, до 407-го військового госпіталю, що в Чернігові, завітали волонтери міста, вчителі, учні молодших класів ЗОШ № 25 та батьки дітей.
Організаторами акції виступили «Жіноча волонтерська сотня Чернігова» та Північний міжрегіональний сектор Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО.
Гості привітали військовослужбовців-учасників АТО, які проходять в госпіталі лікування, з Новорічними святами, побажали найскорішого одужання та передали смаколики: печиво, цукерки, фрукти та соки.
А дітки подарували воїнам свої малюнки, листи, новорічні сувеніри, а також святковий настрій, влаштувавши невеличкий концерт. Малюки декламували вірші, співали пісні, розповідали гуморески. Разом з ними виступили й їхні батьки.