Надзвичайні події
У чернігівській лікарні 5-річна дитина розбила собі голову
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/5734_w_647-e1483012373646.jpg)
В обласну дитячу лікарню з протитуберкульозного диспансеру потрапила дівчинка з серйозними травмами голови, повідомило Чеline джерело у медичному закладі.
У 5-річної дитини закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, пошкодження барабанної перетинки. Дівчинка перебувала на лікуванні у дитячому відділенні протитуберкульозного диспансеру. Того дня вона бавилася у палаті, стрибаючи з тумби. У присутності медсестри маля впало на підлогу, вдарившись головою. Після чого дівчинку забрала карета швидкої допомоги. На даний час загрози життю дитини немає.