Спорт

Юні самбістки Ніжина – призерки Чемпіонату України

30–31 травня 2026 року в місті Тернопіль відбувся Чемпіонат України з самбо серед підлітків.

Про це повідомляє Ніжинська міська рада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Достроково перемогла двох росіянок: чернігівка Катерина Корма стала чемпіонкою Європи з панкратіону (Фото)

Гідно представили Ніжин на всеукраїнських змаганнях юні спортсменки Поліна Романченко та Уляна Ткаченко, виборовши бронзові нагороди чемпіонату.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button