Війна

Уражено цивільну інфраструктуру міста: ворог атакував прикордоння Чернігівщини

Пізно ввечері 21 червня, близько 22:15, зафіксовано влучання ворожого БпЛА (тип безпілотника уточнюється) по об’єкту цивільної інфраструктури в місті Новгород-Сіверський.

Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще тричі за день Семенівська громада опинилися під ворожим вогнем

Інформація про потерпілих унаслідок цього обстрілу не надходила.

Усі додаткові відомості та обставини встановлюються.

Фото ілюстративне

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button