Війна
Уражено цивільну інфраструктуру міста: ворог атакував прикордоння Чернігівщини

Пізно ввечері 21 червня, близько 22:15, зафіксовано влучання ворожого БпЛА (тип безпілотника уточнюється) по об’єкту цивільної інфраструктури в місті Новгород-Сіверський.
Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще тричі за день Семенівська громада опинилися під ворожим вогнем
Інформація про потерпілих унаслідок цього обстрілу не надходила.
Усі додаткові відомості та обставини встановлюються.
Фото ілюстративне
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





