Війна

Росіяни знеструмили ціле місто на Чернігівщині: атаковано енергооб’єкт

Сьогодні, 22 червня, внаслідок чергової ворожої атаки російських військ було пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури в місті Мена.

Як повідомляє Менська міська рада у фейсбуці, наразі на території громади відсутнє електропостачання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «На ногах були рани, а в них – опариші»: в Чернігові доглядальниця знайшла пенсіонерку в занедбаному стані (Відео)

Енергетики готові розпочати відновлювальні роботи одразу, щойно це дозволить безпекова ситуація.

Жителів громади просять зберігати спокій, зарядити необхідні пристрої, подбати про запас питної води та слідкувати за інформацією.

Фото ілюстративне

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button