Суспільство

У Чернігові пошкоджено дві кабельні лінії

Через аварії на двох кабельних лініях 10 кВ знеструмлено приблизно 7,5 тисячі абонентів міста Чернігів.

Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя

Енергетики вже працюють над відновленням електропостачання.

Фото ілюстративне

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button