Війна

Ворог «ланцетом» уразив цивільний об’єкт в місті на Чернігівщині

Сьогодні, 27 червня, о 10:17 зафіксовано приліт ворожого баражуючого боєприпасу типу «ланцет» по території міста Новгород-Сіверський.

Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

Російські терористи поцілили в об’єкт цивільної інфраструктури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни трьома безпілотниками «гербера» атакували село на Чернігівщині

Інформація про постраждалих не надходила.

Масштаби завданих руйнувань наразі уточнюються.

Фото ілюстративне

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button