Війна

Святкуватимуть дні народження вдома: з полону повернулися шість воїнів з Чернігівщини

Відбувся черговий обмін військовополоненими. Ще 160 українських захисників повернулися додому. Серед них шість бійців з Чернігівщини.

Про це повідомляє голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Це солдати, старший солдат, старші лейтенанти і матрос: Микола Калініч, Владислав Косковецький, Максим Лапицький, Сергій Мащенко, Сергій Міщан, Павло Назаренко. Є службовці Сухопутних військ, Військово-морських сил, ДШВ і ТРО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворожий безпілотник поцілив по підприємству в Чернігівському районі

Воїнам від 30 до 39 років.

У трьох із них дні народження влітку — святкуватимуть вже вдома.

Фото з Мережі

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button