Суспільство
До чернігівських стареньких завітало новорічне свято (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/6-Lyuda-003-1-e1484209266295.jpg)
Напередодні Різдвяних свят працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання одиноких, непрацездатних громадян у селі Стольне.
Спільно із солістами ветеранського хору «Придеснянські барви» вони привітали з новорічними та Різдвяними святами всіх підопічних відділення та працівників.
Українські пісні та колядки додали стареньким гарного настрою та звеселили їхні серця.