Чернігівські бійці можуть залишитися без зимової форми

Поставки нової зимової форми бійцям Збройних сил України можуть бути зірвані – виробники не встигають з її виготовленням, адже тендери Міністерства оборони пройшли зовсім недавно.

А ще нова форма виявилася неякісною – тканина горить і плавиться, що становить небезпеку для бійців.

Очікувалося, що нова форма буде стильною, сучасною та ще й з історичними елементами. Наприклад, дизайнери запропонували розробку шапки-“мазепинки”, щоправда, її вигляд насмішив користувачів соцмереж. Тепер дизайн допрацьовуватимуть.

Куртки і штани нового зразка, які вже запустили у виробництво, також виявилися невисокої якості – водостійка тканина, що начебто на 53 % складається з бавовни, горить і плавиться. Це означає, що вона може прикипіти до шкіри і від цього опіки будуть глибші.

Та й коштують нові комплекти недешево: куртка – 1730 гривень, штани і підштаники – 820 гривень, додаткова флісова куртка – 600 гривень. Тож за один комплект, пошитий із використанням китайської сировини, доведеться заплатити 3 150 гривень.

До речі, минулого тижня якістю військової форми, щоправда, літнього зразка, офіційно зацікавилося Національне антикорупційне бюро, яке провело обшуки на складах ЗСУ в Харкові, Києві та Хмельницькому.

Радник президента Юрій Бірюков пояснив, що деякі виробники намагалися хімічити – шили на два розміри меншу, а на ярлику вказували стандартну характеристику. Вже розпочато кримінальне провадження щодо трьох швейних фабрик.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register