Суспільство
У міськраді перевізники вже домовляються про підвищення цін на проїзд
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/16237671_1366227946783988_1737457976_n-e1485247172800.jpg)
У міськраді перевізники вже домовляються про підвищення цін на проїзд У Чернігівській міській раді обговорюють питання подорожчання проїзду в громадському транспорті.
Позицію міського голови перевізникам озвучив його заступник Олександр Ломако.
Мер, розуміючи власників громадського транспорту і їхні витрати на пальне, не проти підвищення вартості на квитки в тролейбусах і маршрутках, утім, вимагає, щоб перевізники насамперед подбали про якість послуг, надаваних населенню, щоб прибрали з маршрутів старі розвалюхи, а натомість закупили нові автобуси.
Лише за таких умов міська влада піде назустріч перевізникам.
Нагадаємо, подорожчання проїзду в чернігівському громадському транспорті обіцяють уже з 1 квітня.