Кримінал
Чернігівка продала iPhone за «ляльку»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/iphone-6s-plus-home-screen-hero-e1485341388149.jpg)
В одному з банків по вулиці Бєлова поліція затримала 32-річну чернігівку. Вона намагалася обміняти 100 євро на гривні. Однак у банківській установі встановили, що купюра має ознаки підробки. На місце події викликали поліцію.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
Жінка, яка хотіла збути фальшивку, повідомила правоохоронцям, що минулого року продала свій iPhone. Його купив невідомий чоловік. Він розрахувався з нею євро.
Правду каже чернігівка чи ні, з’ясовують поліцейські. Проводиться перевірка.