Суспільство
У Ніжині буде новий дитсадок (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/IMG_2966-1-e1485695170800.jpg)
Товариство з обмеженою відповідальністю “Комбікормовий завод ПІАСТ-Ніжин” стримало своє слово і передало будівлю колишнього садочка по вул. Овдіївська в комунальну власність громади Ніжина.
Передали безоплатно, з єдиною умовою – лише під дитячий садок. Нині йде покрокова процедура оформлення нової власності.
Надалі, щоб дитячий садок запрацював, потрібні значні кошти. За попередніми підрахунками сума сягає 6 млн грн.
З огляду на те, що 2017-й уряд країни визнав Роком максимального сприяння створенню та відновленню дитячих садочків, перспектива отримати фінансування з Державного бюджету і на ніжинський цілком досяжна.