Суспільство
Без шуму та пилу : злодії у Чернігові «обчистили» банк
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/20160420131637011-e1486975746707.jpg)
Співробітники «Укрсоцбанку» виявили крадіжку з одного зі своїх банкоматів по вулиці Рокосовського. Злодії зробили два великі круглі отвори, аби можна було залізти рукою в середину банкомату.
Таким чином вони поцупили з нього гроші. Вкрадена сума перевищує 100 тисяч гривень.
Цей факт ЧЕline підтвердило джерело в правоохоронних органах.
Крадіжка сталася на вихідних у нічний час. Працювали за допомогою професійного інструменту, яким і зробили отвори. Поліція відкрила кримінальне провадження.