Суспільство
Варвинці захищатимуть честь області на всеукраїнському конкурсі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/maxresdefault1-e1487069768292.jpg)
На Чернігівщині завершився обласний тур щорічного Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край».
Переможцем 2016 року визнано вихованців гуртка «Пішохідний туризм» туристсько-краєзнавчого клубу «Ніка» Варвинського районного Будинку школярів за дослідження теми з історичного краєзнавства «Про що мовчать ДОТи (Оборона Києва)» (пішохідний туризм, маршрут ІІІ ступеня складності).
Це дослідження надіслане на Всеукраїнський конкурс.