Суспільство
У Прилуках дарували «книги з любов’ю»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/14022017-podaruj-knigu-bibliotetsi-1-e1487174923581.jpg)
У календарі кожного книгомана з 2012 року з’явилося ще одне свято – Міжнародний день дарування книг. Свято припадає на День святого Валентина, тому Прилуцька міська центральна бібліотека імені Любові Забашти оголосила щорічну міську акцію «Подаруй книгу з любов’ю».
Тож посадовці і прилучани залюбки дарували бібліотеці різні книжки.
Директор бібліотеки Людмила Зубко висловила всім велику подяку та розуміння за підтримку і збільшення фондів книгозбірні.