Кримінал
У Чернігові зґвалтували дитину-інваліда
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/thumb_15261_news_m-e1487418590509.jpeg)
До однієї із чернігівських лікарень доставили дівчинку (2001 року народження) – учениця 9 класу навчально-реабілітаційного центру №2. У дівчини-підлітка маткова кровотеча. Медики викликали поліцію.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
Дівчина госпіталізована в гінекологічне відділення. Проводиться перевірка. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за статтею «розбещення неповнолітніх».