Седнів вшанував славетних митців (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/CC7K5922-1-e1489240825142.jpg)
Седнівська громада разом із представниками Чернігівського району, філії “Садиба Лизогубів” Чернігівського історичного музею ім. В.В. Тарновського, Чернігівського обласного художнього музею ім. Г. Галагана 10 березня відзначила дати славетних митців.
О 12 годині в центрі селища відбулося покладання квітів до першого в Україні пам’ятника Тарасу Шевченку, далі на території садиби Лизогубів відбулася презентація спільного проекту “Седнів у живописних творах” та літературно-мистецька композиція, присвячена 170-річчю перебування Тараса Григоровича Шевченка у Седневі.
Седнівська майстриня Зінаїда Лук’яненко показала вишиті рушники та портрет Шевченка. Учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника.
Також біля пам’ятника Леоніду Глібову була виконана його пісня “Стоїть гора високая”, а в приміщенні школи вперше демонструвався документальний фільм “Стоїть гора високая” (1981 р.), який нещодавно на замовлення районного осередку краєзнавців був придбаний керівником відділення Товариства “Чернігівське земляцтво” у Києві Валерієм Демченком у ЦДКФФА України ім. Г.С. Пшеничного.
Учні школи активно долучилися до проведення шевченківських днів. Вони підготували виставку малюнків та літературно-музичну композицію «Його пісня, його думка не вмре ,не загине».
Працівники районної бібліотеки підготували виставку творів про Шевченка.
Фоторепортаж зі свята Віктора Кошмала
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.