Кримінал
На Чернігівщині чоловік випадково випив хімікат
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/tabletki.pp_.ua_scho-bude-yakscho-vipiti-benzin-nasldki-nadannya-pershoyi-dopomogi-ta-rekomendacyi_6051-e1489736815862.jpeg)
Учора до обласної лікарні було доставлено чоловіка 1975 р.н., який проживає в Чернігівському районі та працює в Чернігові на підприємстві «КСК» електрогазозварювальником. У бідолахи діагностували хімічний опік стравоходу та шок.
На роботі постраждалий випадково випив пергідроль замість соку. За даним фактом проводиться перевірка.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.