Кримінал
Жертвами злодіїв стали чернігівські судді
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/87796-e1490005626648.jpg)
Протягом вихідних обікрали двох служителів Феміди. Про це повідомили джерела, наближені до правоохоронних органів.
В одного з суддів з оселі винесли всю побутову техніку та електроніку. Крадії підібрали ключ від вхідних дверей. А в іншого служителя Феміди поцупили велику суму грошей і золоті прикраси. У цьому випадку злодії не побоялися зламати металеві решітки та відчинити вікно.