У Корюківці навели чистоту
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/6d458857d05bd68e9e0a24de483d02b614fda48e_500-e1490373658243.jpg)
Ветерани-активісти влаштували в містечку акцію «За чисте довкілля» і прибрали територію в парку «Дружба», що за автостанцією.
Про це ЧЕline повідомили у районній організації ветеранів України.
Учасники акції вигребли листя, підмели доріжки, пофарбували бордюри, посадили кущі та квіти, знесли та повантажили сміття. А на Алеї ветеранів обкопали кущі калини та посадили нові, щоб вони радували своїм цвітом та ягодами не лише жителів, а й гостей міста.
Головний лісничий РКСЛП «Корюківкаліс» Володимир Мороз і працівники місцевого ЖЕКу підтримали ветеранів та забезпечили саджанцями калини, вапном і необхідним транспортом для вивозу сміття.
Люди різних професій, посад і віку працювали дружно, із задоволенням, спілкувалися, ділилися планами, раділи зробленому. Також їх об’єднувала спільна справа – любов до рідного краю, бажання бачити своє місто квітучим і гарним, адже цього року йому виповниться 360 років, а ветеранській організації – 30.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.