Старий міст через річку Лисогір розібрано (Фото)

  • Старий міст через річку Лисогір розібрано (Фото)
  • Старий міст через річку Лисогір розібрано (Фото)
  • Старий міст через річку Лисогір розібрано (Фото)
  • Старий міст через річку Лисогір розібрано (Фото)

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ – Суми – Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію. Стару споруду розібрали повністю. Зараз підрядник почав забивати палі нового мосту.

Прослужив мостовий перехід через Лисогір понад 50 років, збудований у 1969-му. Експлуатаційний стан його був 4-й, тобто передаварійний. Довжина – 46 метрів, матеріал – попередньо напружений залізобетон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Сосницькій громаді капітально ремонтують міст (Фото)

У процесі реконструкції мостову споруду оновлять повністю, відповідно до сучасних норм навантаження та безпеки дорожнього руху.

Підрядна організація – ТОВ «ШБУ-77».

Об’їзд місця проведення ремонтних робіт здійснюється тимчасовою дорогою, зведеною паралельно до старого мосту. Триватиме реконструкція орієнтовно до жовтня 2021 року.

Наразі на території Чернігівської області на трасі Н-07 Київ – Суми – Юнаківка в процесі реконструкції п’ять мостових: три мости через р. Удай, міст через р. Лисогір, шляхопровід через залізницю біля м. Прилуки. На мосту через Удай біля с. Манжосівка роботи з реконструкції майже завершені. На мосту через Удай біля с. Переволочна споруджується тимчасова об’їзна дорога. Поблизу Прилук, у зв’язку з реконструкцією на мосту через Удай і шляхопроводу через залізницю, дорога закрита для проїзду.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register