Суспільство
У Коропі стартувала акція зі збору великодніх гостинців для військових
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/04/thumb_47484_news_m-580x2701-e1491210749229.jpeg)
Громадська організація «Спілка учасників антитерористичної операції Коропщини» запрошує всіх небайдужих жителів району долучитися до акції «Привітай солдата з Великоднім святом».
Організатори планують зібрати військовим АТО святковий кошик до Чистого четверга. Збиратимуть паски, мед, варення, солодощі, березовий сік тощо. Гостинці передадуть землякам і добровольчим загонам, що воюють на сході.
Продукти приймають у центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що в Коропі по вул. Кибальчича, 1.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.