За матюки в тролейбусі молодиків побив невідомий
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/04/7873521-e1491811208995.jpg)
На гарячу лінію 102 надійшло анонімне повідомлення про те, що за адресою вулиця Незалежності на зупинці громадського транспорту відбувалась бійка. Виїздом екіпажу на місці пригоди виявлені три особи – 1995-го, 1990-го і 2001-го років народження.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
Вони пояснили, що після спільного розпиття спиртних напоїв їхали в тролейбусі № 11, шуміли та гамірно поводилися. Деякі з них спілкувалися з використанням нецензурних слів, тож один із пасажирів зробив їм зауваження.
Після того, як учасники конфлікту вийшли на зупинці, вищезгаданий пасажир завдав їм тілесних ушкоджень і пішов у невідомому напрямку.
Виїздом слідчо-оперативної групи в компанії були виявлені 2 пістолети.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.