Кримінал
«Лузерське» пограбування: з чернігівського магазину вкрали «фейкове» пиво
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/04/pennoe_pivo_1680x1050-e1492589610896.jpg)
На номер гарячої лінії 102 звернулася жителька обласного центру 1978 року народження. Вона заявила про те, що четверо невідомих молодиків, знаходячись в магазині по вулиці Попудренка, вкрали «муляжі» пива (пусті бляшанки, які виставляють на вітрину) та дві пачки з печивом.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел
Проводиться перевірка.