Резервісти удосконалюють бойову майстерність (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/Zanyattya-rezerv-_007-e1494513428207.jpg)
Резервісти 61-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Північ» під час занять із бойової підготовки вдосконалюють свої навички.
У ході підготовки до проведення бригадних тактичних навчань із бойовою стрільбою військовослужбовці доводять до автоматизму свої дії під час ураження противника в різних видах бою.
Інструктори на заняттях навчають правильності й ефективності застосування штатної техніки та озброєння, адже кожен із них провів не один бій у зоні проведення АТО та знає, що треба вміти солдату в бою.
Окрім виконання вправ стрільб із різних видів зброї, з резервістами додатково було проведено загартування моральної стійкості. Під час відбиття умовного штурму противника кожен «побував» під танком і виконував вправи щодо його знищення.
Нас не злякати ніякою товщиною броні, – жартували вони після занять.
прес-служба оперативного командування «Північ» Віталій Кирилов
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.