Чернігівські театрали виступили на сцені білоруських колег (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/18527035_427020874333947_6986846538932313533_o-1-e1495097954275.jpg)
Із 16 по 19 травня Гомельський обласний драматичний театр проводить традиційний ХІІІ Міжнародний фестиваль театрального мистецтва «Слов’янські театральні зустрічі»
Чернігівський облмуздрамтеатр, який свого часу стояв біля витоків і був одним із фундаторів цього масштабного мистецького проекту, упродовж багатьох років є постійним учасником «Слов’янських театральних зустрічей» у Гомелі.
От і цього року чернігівські шевченківці отримали запрошення взяти участь у фестивалі і представили гомельським театралам виставу «Комедія про нещасливого селянина, його жінку Мелашку, єврея Давида і чорта, який втратив сенс існування» за мотивами п’єси білоруського драматурга Володимира Рудова. Вистава відбулася 16 травня.
Весела, часом іронічна комедійна вистава «Комедія про… сенс існування» в постановці режисера Тетяни Шумейко викликала неабиякий інтерес і схвальні відгуки глядачів, гідно презентувала нашим білоруським сусідам творчі здобутки колективу театру.
Успішний виступ чернігівського театру на «Слов’янських театральних зустрічах» у Гомелі був відзначений дипломом ХІІІ Міжнародного фестивалю театрального мистецтва «Слов’янські театральні зустрічі», а натхненна гра яскравого акторського ансамблю надовго запам’ятається білоруським любителям театрального мистецтва.
За повідомленням Раїси Міненко, керівника літературно-драматургічної частини театру
Читайте новини ЧЕline у Facebook.