Пристрасті за Меморіалом: члени журі хочуть бачити переможницю конкурсу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/99-32023975-e1495206604886.jpg)
Говорили, балакали – сіли та заплакали. Приблизно так можна охарактеризувати засідання членів комісії, які раніше обирали проект-переможець на будівництво Меморіалу захисникам України.
У четвер, 18 травня, журі, до складу якого входять архітектори, члени громадських організацій, представники влади та волонтери мали визначити подальшу долю проекту переможниці конкурсу студентки з Києва Анастасії Орищук.
Утім, півторагодинне обговорення так і не дало результатів. Представники міської ради в особі заступника міського голови Ольги Хоніч і головного архітектора міста Сергія Калюжного запевняли присутніх у необхідності оголошення нового конкурсу. Та більшість усе ж таки наполягала на доопрацюванні вже обраного проекту.
Крім того, члени журі забажали бачити на зустрічі і саму Анастасію Орищук, тому вирішили перенести засідання на 26 травня.
Читайте новини ЧЕline у Facebook.