Культура
Маленькі «Сіверські клейноди» на великій сцені (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/18788721_1305433976236912_1998778354_n-e1495968530742.jpg)
Вихованці дитячої студії відомого чернігівського колективу виступили на сцені філармонійного центру з великою програмою.
Для найменших — це був дебют, а для найстарших — завершення навчання у студії. Дітлахи представили майже три десятка номерів, як танцювальних, так і вокальних.
Дорослі виконавці «Сіверських клейнодів» переконані, що на обдарованих і талановитих дітей чекає прекрасне мистецьке майбутнє. Адже всі вони мають невичерпну енергію, якою «запалюють» глядацьку залу.