Грошей на одноразову матеріальну допомогу не вистачає (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/vik-e1499840360224.jpg)
Начальник відділу звернень громадян Олена Редчиць погоджувала зміни до рішення міської ради від 29 листопада 2013 року «Про програму надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 р.».
За перші півроку надали допомогу понад тисячі чернігівців. На це витратили майже 900 тисяч гривень. Та до кінця року грошей не вистачить, тому Олена Редчиць просить ще 600 і понад 700 тисяч додати на наступний, 2018 рік: «Ми розрахували з витрат цього року й передбачаємо, що на наступний рік потрібна така ж сума, а тому просимо доповнити програму змінами, щоб на наступний рік була сума 2 млн», — пояснила начальник відділу звернень громадян.
Міський голова Владислав Атрошенко не підтримав її пропозиції. І попросив членів виконкому проголосувати за 500 тисяч додаткових грошей на цей рік, і взагалі не додавати на наступний рік. Так і проголосували.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.