Суспільство
Муніципальна варта розшукує чернігівських вандалів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/20257981_1420552898024359_7550054760329484505_n-e1500823142796.jpg)
Чернігівці часто спостерігають по місту невтішні картини. Новенькі лавочки стають обписаними або зламаними. Така ж ситуація спостерігається із зупинками та парканами.
Муніципальна варта Чернігова просить небайдужих містян допомогти у пошуках вандалів, які псують інфраструктуру.
«Ми закликаємо усіх небайдужих містян, якщо ви маєте будь — яку інформацію про вандалів, чи стали свідками порушення — неодмінно звертайтесь за телефоном: 610 — 600», — зазначено у спільноті Муніципальна поліція м. Чернігів.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.
Самый главный вандал в Чернигове — Вася Чепурной! Это его ученики орудуют… Сначала он организовал в Чернигове вандальский снос памятников…, а сегодня взращенные им варвары и дальше продолжают гадить в городе…