Суспільство
Біля міського палацу культури хочуть спиляти 55 дерев для облаштування автостоянки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/57a1f52c02c62-e1505040359807.jpeg)
На черговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, яке заплановане на 14 вересня, розглянуть питання «Про видалення зелених насаджень».
В проекті рішення цього питання вказано, що мова йде про дозвіл знести комунальному підприємству «Міський Палац культури» міської ради по вул. Івана Мазепи, 23 – 55 дерев, згідно з актом обстеження зелених насаджень від 5 вересня 2017 року, без сплати відновної вартості у зв’язку з проведенням реконструкції прилеглої території з влаштуванням автостоянки для тимчасового зберігання автомобілів відвідувачів міського Палацу культури.
а мне показалось, что деревья уже спилили.