Білоруські митники не пускали байкерів на «Тарасову гору» (Відео)

Перший вікенд червня в поціновувачів двоколісних асоціюється із мотофестом «Тарасова гора». Прекрасне місце посеред мальовничих пейзажів Черкащини.

З року в рік він привертає увагу дедалі більшої кількості потенційних гостей із різних куточків України. Так і цього разу – приїхали навіть із Норвегії, Прибалтики та США.

Що шукають на таких мотозбіговиськах власники байків? Насамперед – спілкування! А ще протягом кількох днів, проведених на фестивалі, можна відволіктися від сірої буденності та відчути себе фрірейдером, людиною вільною.

У першу чергу від навколишнього, подекуди жорстокого, а подекуди й невиразного глобалізованого світу. Усі ті хлопаки з банданами на голові, у шкіряних чапсах і з яскравими татуюваннями  абсолютно різні. На «тараску» приїжджають і студенти, і банкіри, і спортсмени, і пенсіонери. І це справді так, не для красного слівця.

Зверніть увагу на фото – і  ви все зрозумієте. Президент мотофесту «Тарасова гора» Ашот Salvador Арушанов упевнений, що робить добру справу, і найкраща рецензія його роботі – це подяка. І вони дякують. Протягом усього наступного року, адже саме стільки триває процес підготовки наступного фестивалю.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register