На Чернігівщині рейдери здійснили атаку на державне підприємство (Відео)

У Носівці рейдери заблокували вже більше ніж на дві доби вантажний автомобіль із врожаєм озимого ріпаку. Ще більшого резонансу ситуації додає те, що врожай належить державному підприємству «Дослідне господарство «Деснянське».

«Здійснюється блокування службової діяльності цього підприємства. А саме: блокування роботи техніки зі збирання ріпаку та блокування техніки, що вивозить ріпак на елеватор. На мою думку, тут є рейдерське втручання і корупційні діяння з боку певних посадових осіб»,- Юрій Лесніца, директор ДП ДГ «Деснянське» Прилуцької ДС Інституту садівництва НААНУ.

«Із 27-го числа з 23.00 я стою тут заблокований. От стоїть громадянський автомобіль, там сидять дві людини. Вони не назвалися, хто вони такі. Вночі тут були три автомобілі»,- водій заблокованого автомобіля.

За словами директора підприємства, вантаж «вели» ще з поля, спершу блокували роботу комбайна, а далі зупинили автомобіль, що віз вантаж, за кілька кілометрів до пункту призначення – елеватора.

«Це все почалося з поля, з Чернігова я везу зерно. До Носівки. Залишилися два кілометри до елеватора»,- водій заблокованого автомобіля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Чернігові затримано батька, який зґвалтував свою неповнолітню доньку

За словами директора підприємства, всі документи щодо збирання та перевезення ріпаку в цілковитому порядку.

«Усі договори згідно з чинним законодавством оформлені»,- Юрій Лесніца, директор ДП ДГ «Деснянське» Прилуцької ДС Інституту садівництва НААНУ.

Наразі підприємство підраховує збитки, які будуть завдані державі, адже ріпак, очевидно, вже зіпсувався.

«Цей ріпак, на мій погляд, уже непридатний, що завдає збитків державі в майже 500 тисяч гривень»,- Юрій Лесніца, директор ДП ДГ «Деснянське» Прилуцької ДС Інституту садівництва НААНУ.

Юрій Лесніца звертається до правоохоронних органів усіх рівнів з проханням посприяти в припиненні беззаконня, адже така ситуація на аграрному ринку боляче б’є по іміджу нашої області.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register