Микитась – про перемогу, депутатські амбіції та поповнення в сім’ї (Відео)

ЦВК порахувала 100 % бюлетенів 206-го округу. На проміжних виборах із результатом 31,45 % переміг самовисуванець Максим Микитась.

Спеціально для ЧЕline фактичний переможець і новоспечений нардеп розповів про свої першочергові кроки як парламентаря, народження доньки та про те, чи задоволений результатом.

         Микитась – про свою перемогу та народження доньки

-Я очікував, що буде невеликий розрив. Але цього достатньо, щоб перемогти. Я вважаю, що чернігівці проголосували за своє майбутнє. Я не давав зайвих обіцянок. Але важливіша подія – це народження доньки. Емоції переповнюють. Я зараз хочу трохи видихнути і побути з нею. Як назвемо, ще не знаємо. Думаємо.

Про депутатські амбіції

-Як нардеп планую залучити якомога більше коштів для доріг Чернігівщини, щось треба робити з транспортним сполученням у селах, адже держава чомусь забула про села. Дуже важливо працювати саме в Чернігові. Важлива проблематика – це житлове забезпечення, тобто мій професійний напрямок. Також я працюватиму над законопроектами щодо субсидіювання, будівництва житла для молоді та соціальних верств населення.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register