Протиправні дії голови ОВК Соколовської можуть змінити лідера перегонів у 210-му окрузі (Відео)

Післявиборчі баталії в Прилуках лише набирають обертів, і лідер перегонів незабаром може змінитись. Численні порушення законодавства головою окружної виборчої комісії під час засідання з підрахунку результатівпоставили під сумнів останні. Адже свавілля під час підрахунку не мало меж. Наприклад, скасовували волевиявлення більш ніж пів тисячі виборців через те, що десь за межами дільниці хтось проводив екзит-пол.

«Представник Коровченка встає і говорить, що в нього є скарга на цю дільницю. На бездіяльність. Тому що поза приміщенням дільниці йшов якийсь там екзит-пол. Я туди навіть не виходила, в мене вся робота була там, де йшли вибори», – говорить Надія Кича, заступник голови комісії, де не визнано результатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині в окрузі 210 на 33 дільницях перерахують результати

Оксана Соколовська, голова ОВК, під час судових засідань не змогла довести законність своїх дій. А це і порушення процедури ведення засідання, і безкінечні перерви в безперервному засіданні, і визнання низки голосувань недійсними тощо. Найбільш кричущий випадок – із підрахунку просто зникають 112 бюлетенів. Пані Соколовська так і не змогла пояснити суду, де вони поділись.

«Де вони? – Бюлетенів стало більше, ніж було видано. І дані обставини не в повній мірі було опубліковано десь. – Куди ділись ці бюлетені», – зазначає Оксана Соколовська, голова ОВК №210.

Версія Соколовської, що ці бюлетені перебувають на дільниці №740050, сьогодні не підтвердилась. Зрештою суди винесли рішення: перерахувати бюлетені на низці дільниць. Перший крок уже зроблено. Було перераховано і включено до голосування волевиявлення на дільниці,результати на якій взагалі скасували. Можливо, через те, що «потрібний» кандидат там програє.

«У Бориса Приходька 147 бюлетенів, у Коровченка– 93. Тобто розрив, звісно. 1.42 – 1.43 розрив скоротиться», – говорить Ігор Федоренко, офіційний спостерігач від кандидата в народні депутати Б. Приходька.

Після цього голосування відставання між кандидатами скоротилося до 100 голосів. Попереду ще чимало перерахунків, тому остаточний вердикт виборчого процесу може визначити зовсім іншого переможця.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register