Команди чернігівської прем’єр-ліги хочуть грати у чесний футбол (Відео)

21 травня після річної перерви стартує чернігівська прем’єр-ліга. Свою участь підтвердили 6 команд з Чернігова, Корюківки, Мени, Семенівки та Сосницького району. Однак не виключено, що додадуться нові. Головну задачу, яку ставить перед собою прем’єр-ліга, дати шанс молодим футболістам показати свої можливості і продовжити свої виступи на професійному рівні. А також підняти у районах рівень футболу і привернути увагу влади та спонсорів. Премєр-ліга проходитиме паралельно з чемпіонатом області. З федерацією футболу чимало команд просто не знайшли порозуміння.

– Свою зацікавленість турніром проявила і головна футбольна команда Чернігівщини чернігівська «Десна», яка відрядила на змагання дублерів. Більш того тренери клубу слідкуватимуть за виступами молодих футболістів. Кращих обов’язково запросять на оглядини з можливістю підписання контракту,- ЮРІЙ НАДТОЧІЙ, ДИРЕКТОР ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ.

 

Команди чернігівської прем’єр-ліги прагнуть грати у футбол і аби їм не вставили палки в колеса. В той же час відкриті для діалогу.

Чемпіонат у прем’єр-лізі пройде у два кола. Після чого буде серія плей-офф. Команди поділять на дві групи, у яких розіграють головний трофей та втішний кубок. Крім того колективи змагатимуться і за грошові премії у розмірі 10 тисяч гривень кожна. Це стане своєрідним стимулом для футболістів.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register