ProСпортФК "Десна"

«Десну» прорвало. Гравці ФК кажуть, чорна смуга невезінь позаду і тепер вони будуть тільки перемагати (Оновлено) (Відео)

Нарешті. Футбольний клуб «Десна» почав забивати голи після серії невдалих матчей.  Та ще й три голи в одному. Нагадаємо,  деснянці протягом п’яти поспіль поєдинків не могли відзначитися у воротах суперників. За шість весняних матчів вони забили лише один м’яч. Востаннє чернігівці святкували перемогу з перевагою в 2 і більше голів на початку жовтня минулого року. Тепер чорна смуга невезінь позаду. Героєм зустрічі з «Черкаським Дніпром» став півзахисник «Десни» Денис Фаворов. Він зробив дубль.

ДЕНИС ФАВОРОВ, ПІВЗАХИСНИК ФК «ДЕСНА»

Каждый сделал свое дело и выполнил установку тренера. Много работали. Нам просто не везло в предыдущих играх. Наконец-то прорвало.

У другому таймі за рахунку 1-1 деснянці таки змогли дотиснути суперника. Гості почали помилятися. Спершу привезли собі пенальті, який влучно реалізували чернігівці. А за кілька хвилин черкащани і поготів залишилися в меншості. Крапку в матчі поставив Єгор Картушов. Він на одному диханні пролетів по флангу, пошивши у дурні і захисників, і воротаря. Наші тренери нарешті зітхнули з полегшенням. Гості  за поразку можуть дорікнути лише собі.

ОЛЕКСАНДР ПРИХОДЬКО, ТРЕНЕР ФК «ДЕСНА»

Готовились к серйозному сопернику. Приятно, что создали много голевых моментов, а главное их реализовали. Забили три гола и это очень радует.

ІГОР СТОЛОВИЦЬКИЙ,ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР ФК «ЧЕРКАСЬКИЙ ДНІПРО»

В первой лиге все одинаковые. Все решает настрой, везение, исполнительское мастерство. «Десну» с победой. Будем делать выводы. Есть шанс побороться за премьер-лигу.