ProСпорт

Ніжинські футболісти нарешті вибороли Кубок області (Відео)

Справжнє футбольне свято завітало у Ніжин. На міському стадіоні  «Спартак» у поєдинку за Кубок області зустрілися дві найсильніші команди цього сезону — ніжинський «Фрунзівець» та бахмацький «Агродім». Для Ніжина фінальний матч став найголовнішою спортивною подією року. Почесних гостей тут зустрічали із хлібом та сіллю, а духовий оркестр та ансамбль барабанщиць ще більше додавав урочистості.

— Федерація прийняла рішення проводити фінал Кубку в Ніжині, бо на жаль полей такої якості в області майже немає, — Геннадій Прокопович, президент Чернігівської обласної федерації футболу

Незважаючи на високий статус поєдинку, шаленого ажіотажу фінальна гра  серед уболівальників не викликала. Футболісти «Агродому» без підтримки не залишилися. З Бахмача у Ніжин приїхала ціла група фанатів на чолі з головою Бахмацької районної ради Віталієм Кочергою.

— Дуже прикро, що ніжинці приділяють так мало уваги футболу. Якщо б такий матч проходив у Бахмачі, то трибуни були б заповнені, — Віталій Кочерга, голова Бахмацької районної ради.

Перед початком гри прихильники футболу вважали фаворитом саме бахмацький «Агродім». — Думаємо переможе бахмацький «Агродім», — уболівальниці. І «Агродім» своїх уболівальників не підвів. На 20-ій хвилині бахмачанин Євген Михайленко відкрив рахунок у матчі. «Фрунзівець» не опустив руки і намагався відіграти пропущений гол. Однак ніжинцям у першому таймі так і не вдалося відзначитися у воротах суперників. Після перерви ігровою ініціативою заволоділи ніжинські футболісти, які зусиллями Артура Твердовського зрівняли рахунок.

Долю фінального поєдинку вирішив епізод, який стався на 72-ій хвилині матчу. Футболіст «Агродіму» у власному штрафному майданчику не за правилами зупинив свого ніжинського колегу. Арбітр без вагань призначив пенальті у ворота бахмачан. Суддівський вирок чітко виконав капітан «Фрунзівця» Валентин Круковець  і вивів свою команду вперед. Під кінець поєдинку на полі розгорілися справжні пристрасті у кращих традиціях українського ель-класіко «Динамо» — «Шахтар». Справа дійшла до сутички, але арбітрам за допомогою «гірчичників» вдалося заспокоїти футболістів і продовжити матч. На більше «Агродім» не вистачило. Ніжинські футболісти вміло оборонялися  і не дозволили суперникам зрівняти рахунок. У підсумку —  2:1 на користь «Фрунзівця».

— Фінальна гра завжди тяжка. Програвали по-ходу гри. Тим не менш зібралися і виграли» Валентин Круковець, — капітан команди «Фрунзівець». Незабаром стартує новий сезон у чемпіонаті області. Фіналісти Кубка також ставлять перед собою максимальні задачі.