Абонемент для хлопців від програми «АНАТОМІЯ СПОРТУ» і фітнес-центру «KISEL GYM» розіграно

3f8264d2ec3194ed5c397ae190ce0ffb[1]

Ще один абонемент від програми «АНАТОМІЯ СПОРТУ»  і фітнес-центру «KISEL GYM» отримує  Ярослав Шаповаленко.  Він правильно відповів на запитання  від Андрій Киселя.

bezymyannyj

Нагадаємо, Андрій Кисіль запитував у хлопців, скільки у  фітнес-клубі «KISEL GYM» є станків СМІТТА.. Правильна відповідь – 3.

Голосування розпочалося у суботу 4 вересня і тривало рівно тиждень.

Відсьогодні, 11 вересня, розпочинається нове голосування. Подробиці акції https://cheline.com.ua/chelinetv/pro-sport/anatomiya-sportu/anatomiya-sportu-programa-trenuvan-dlya-hloptsiv-krossfit-i-rozigrash-abonementu-video-26215.

До дня народження фітнес-центру «KISEL GYM» програма «АНАТОМІЯ СПОРТУ»  продовжує роздавати дівчатам безкоштовні абонементи, щонеділі – хлопцям.

Є дві умови отримання абонементу:

1) поширювати у своїх соцмережах (Вконтакте, Фейсбук, Твітер, Однокласники) новини інтернет-порталу cheline.com.ua. Що більше наших новин на ваших сторінках – то більше у вас шансів отримати безкоштовний місячний абонемент.

2) дати правильну відповідь на запитання від іменинника – фітнес-центру. Питання  озвучує у кожній програмі Андрій Кисіль.

Відповідь на запитання протягом усього тижня і до 11.00 ранку суботи (для дівчат) і неділі (для хлопців) необхідно залишати на сайті cheline.com.uа під програмою «АНАТОМІЯ СПОРТУ».

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register